Masérky

Naše masérky tu jsou jen pro vás, kteří toužíte po nádherné relaxaci, vzrušujícím doteku a nezapomenutelném zážitku. Zaměřujeme se na poskytování nejvyšší kvality služeb a péči o tělo i duši zákazníka. Erotické masáže Vás na chvíli odvedou od reality a přivedou do stavu uvolnění a odevzdání.

Lilien 24

Jsem tu abych naplnila tvou touhu po erotické masáži, věř mi že nevynechám ani centimetr tvého těla. Představ si horký olej, jemná hudba, mé nahé tělo, svíčky a neskutečně silně erotická atmosféra. Mé nahé tělo kterým se budu pomalu klouzat po tvém. Zaručuju ti maximální relax, věř mi že to budeš chtít zažít zas a zas.
Prohlédnout →

Nina 34 let

Erotickou masáž beru jako formu umění a vyjádření svých pocitů. Určitě se postarám o to, aby to byl nejen fyzický, ale i vizuální zážitek pro tebe. Erotika je moje zábava a nedílná součást života, kterou si užívám a ty můžeš se mnou.
Prohlédnout →

Adrian – 28 let

Můj přístup je velmi individuální a základem všech mých masáží je důvěra. Rozumím vašim pocitům, vašim obavám a naslouchám tomu, co potřebujete. Nijak vás nesoudím, nehodnotím, nic po vás nechci a nic od vás neočekávám. Dělám vše pro to, abyste se se mnou cítila krásně a mohla se mi odevzdat. Odevzdání se, je hluboká ženská touha a já vám k ...
Prohlédnout →

Diana 22 let

Jsem sice ve studiu nová a sbírám teprve zkušenosti,ale budu se snažit aby jste se cítili příjemně a odcházeli spokojeni.Svou rezervací mě posunete blíže k dokonalosti, tak neváhejte a rezervujte si moji oblíbenou masáž body to body.
Prohlédnout →

Mia 36 let

Hledáš zpříjemnění po náročném dni, a nebo relaxaci, aby jsi se cítil lépe? Miluji svoji práci, dávám do ní své srdce. Navnímám se na tvé tělo, a ty budeš v ráji příjemných pocitů. Baví mě péče o druhé, a to je základ. Jsem milá, hodná, se smyslem pro humor a příjemně masíruji. Ráda se postarám o tvůj relax, který si ...
Prohlédnout →

Co říkají klienti

Nechceme jen psát, jak jsou naše masáže úžasné. Přečtěte si recenze od našich klientů, kteří s námi sdíleli své nezapomenutelné zážitky a pozitivní zkušenosti s našimi masážemi.
Marko
Marko
Recenzent
5/5

Pánové tak tuhle kočičku si nesmíte nechat ujít. Tenhle drobný andílek umí brutálně vystrčit své špičaté růžky. Po návštěvě Ninušky jsem odcházel znovuzrozen. Dokonale uspokojila všechny mé touhy. Do její masérny bych se chtěl odstěhovat a strávit tam zbytek života společně s ní.

Před 1 měsíc
Roman
Roman
Recenzent
5/5

Dobry den, byl jsem v Ostravě na 2 dny a slečna Mia byla oba dny ta nejlepši masérka co jsem zažil a věřte, že jsem už byl na hodně masáží. Když přijedu do Ostravy, vždy vás rád naštívím. Roman

Před 2 měsíce
Roman
Roman
Recenzent
5/5

Dnes jsem byl na nejkrasnějši masáži u vás. Slečna Mia je váš nejlepši klenot. Dnešním dnem jsem váš stály klient.

Před 2 měsíce
error: Pouze dívat, děkuji!!