Masérky

Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Lilien 24

  Hodnocení 0 z 5

  Jsem tu abych naplnila tvou touhu po erotické masáži, věř mi že nevynechám ani centimetr tvého těla. Představ si horký olej, jemná hudba, mé nahé tělo, svíčky a neskutečně silně erotická atmosféra. Mé nahé tělo kterým se budu pomalu klouzat po tvém. Zaručuju ti maximální relax, věř mi že to budeš chtít zažít zas a zas.

 • Nina 34 let

  Hodnocení 0 z 5

  Erotickou masáž beru jako formu umění a vyjádření svých pocitů. Určitě se postarám o to, aby to byl nejen fyzický, ale i vizuální zážitek pro tebe. Erotika je moje zábava a nedílná součást života, kterou si užívám a ty můžeš se mnou.

 • Adrian – 28 let

  Hodnocení 0 z 5

  Můj přístup je velmi individuální a základem všech mých masáží je důvěra. Rozumím vašim pocitům, vašim obavám a naslouchám tomu, co potřebujete. Nijak vás nesoudím, nehodnotím, nic po vás nechci a nic od vás neočekávám. Dělám vše pro to, abyste se se mnou cítila krásně a mohla se mi odevzdat. Odevzdání se, je hluboká ženská touha a já vám k ní pomohu najít cestu. Nabízím i párové masáže s masérkou Dianou a Ninou. Rezervace je možná den dopředu telefonicky.

 • Diana 22 let

  Hodnocení 0 z 5

  Jsem sice ve studiu nová a sbírám teprve zkušenosti,ale budu se snažit aby jste se cítili příjemně a odcházeli spokojeni.Svou rezervací mě posunete blíže k dokonalosti, tak neváhejte a rezervujte si moji oblíbenou masáž body to body.

 • Mia 36 let

  Hodnocení 0 z 5

  Hledáš zpříjemnění po náročném dni, a nebo relaxaci, aby jsi se cítil lépe? Miluji svoji práci, dávám do ní své srdce.
  Navnímám se na tvé tělo, a ty budeš v ráji příjemných pocitů. Baví mě péče o druhé, a to je základ. Jsem milá, hodná, se smyslem pro humor a příjemně masíruji.
  Ráda se postarám o tvůj relax, který si zasloužíš.

error: Pouze dívat, děkuji!!